Biuro do wynajęcia w Katowicach
60 m² wolne od zaraz

60 m²

Wybierz swoje biuro już dziś

  • 3. piętro
  • Szybki internet
  • Klimatyzacja
  • Dostęp do basenu

Jednopoziomowy lokal biurowy mieści się na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku. Obok lokalu znajduje się aneks kuchenny oraz 2 toalety. Oferowane biuro do wynajęcia posiada centralne ogrzewanie z sieci oraz klimatyzację.

Na uwagę zasługuje wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji Najemców oddajemy dwie sale konferencyjne, na 30 i 7 osób. Na miejscu znajduje się Snack bar, w którym można zjeść przygotowany na miejscu posiłek, a także basen wraz z salą do ćwiczeń. Miejsca parkingowe przy budynku dostępne są bez ograniczeń – w cenie 119 zł netto miesięcznie za jedno miejsce. W budynku zainstalowana jest instalacja światłowodowa – Najemca może wybrać współpracę z którymś z operatorów – 3s, Netia. Orange, UPC.

Wynajem lokali biurowych w Katowicach
Bezpieczeństwo i profesjonalizm

Biuro jest gotowe do wprowadzenia, w razie potrzeby istnieje możliwość dostosowania go do potrzeb Najemcy. Na życzenie świadczymy usługę sprzątania na podstawie odrębnej umowy.

Dodatkowym atutem naszych biur do wynajęcia w Katowicach jest bezpieczeństwo energetyczne, będące efektem dodatkowego zasilania awaryjnego, które eliminuje przerwy w dostawie energii elektrycznej. Dogodna lokalizacja ułatwia szybki dojazd do głównych arterii miasta. W okolicy znajdują się przystanki, stacja benzynowa, centrum handlowe, tereny rekreacyjne – Dolina Trzech Stawów. Zapraszamy do wynajmu naszego biura w Katowicach!

Kaucja za wynajem lokalu biurowego wynosi dwumiesięczny czynsz brutto.