Biuro do wynajęcia w Katowicach
60 m² dostępne od zaraz

60 m²

Wybierz swoje biuro już dziś

  • III piętro
  • Możliwośc rearanżacji
  • Szybki internet
  • Klimatyzacja
  • Dostęp do basenu

Jednopoziomowy lokal biurowy mieści się na 3 piętrze trzypiętrowego budynku z windą.  Posiada odrębne niezależne wejście. Zaraz przy lokalu znajdują się aneks kuchenny i 2 toalety. Obecnie lokal składa się z 3 pokoi, które można przearanżować.

Oferowane biuro do wynajęcia posiada klimatyzację oraz centralne ogrzewanie z sieci. Najemca ma możliwość wykupienia dowolnej ilości miejsc parkingowych w cenie 119 zł netto miesięcznie za miejsce. Bliskość autostrady A4 oraz przystanków autobusowych zapewnia łatwy dojazd do centrum miasta oraz sąsiednich miast aglomeracji.

Sposób wykończenia lokalu biurowego: ściany karton/gips, na podłodze wykładzina dywanowa, aluminiowa stolarka okienna, drzwi wejściowe  – przeszklone aluminiowe, drzwi wewnętrzne – płytowe i częściowo przeszklone. Do niewątpliwych atutów biura należy dostęp do 2 sal konferencyjnych – na 7 i 30 osób, basenu wraz z salą do ćwiczeń oraz Snack baru, w którym posiłki przygotowywane są na miejscu. W budynku pociągnięty jest światłowód – Najemca może podpisać umowę z wybranym operatorem: 3s, Netia, Orange, UPC.

Profesjonalny wynajem lokali biurowych w Katowicach

Zapewniamy kompetentną obsługę i bezpieczeństwo energetyczne, wynikające z dodatkowego zasilania awaryjnego, które eliminuje przerwy w dostawie energii elektrycznej. Pomieszczenia są gotowe do wprowadzenia, możemy je także dostosować do potrzeb Najemcy. Na życzenie świadczymy również usługę sprzątania poprzez zawarcie odrębnej umowy. Zapraszamy do wynajmu naszego biura w Katowicach!

Kaucja za wynajem lokalu biurowego wynosi dwumiesięczny czynsz brutto.